ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ - ΟΜΑΔΕΣ__στο ΔΙΑΚΛΑΔΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ "ΕΥΡΩΠΑΊΚΗ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ"

ΔΣ Ευρωπαϊκή και Διεθνής Περιβαλλοντική Διακυβέρνηση - Προφορικές εξετάσεις 13.6.2020

Ανακοινώνονται τα groups για τις προφορικές εξετάσεις του μαθήματος "ΔΣ Ευρωπαϊκή και Διεθνής Περιβαλλοντική Διακυβέρνηση", οι οποίες έχουν προγραμματισθεί για το Σάββατο 13 Ιουνίου 2020 και ώρες 15.00 - 22.30.
Παρακαλείσθε να σημειώσετε την ώρα του group στο οποίο ανήκετε, διότι θα κληθείτε να συνδεθείτε ακριβώς την ώρα έναρξης του group σας. Οποιαδήποτε καθυστέρηση στην είσοδό σας μπορεί να συνεπάγεται τον αποκλεισμό σας από τις εξετάσεις.

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση με το link με το οποίο θα συνδεθείτε και σχετικές οδηγίες.

Η υπεύθυνη του Διακλαδικού
Αν. Καθ. Άννα Γκιζάρη

15.00 – 15.30

 

 

 

 

59541

Αγκαφωνίδου

Αθηνά

59246

Αϊβαλιώτη

Μαρία

58500

Αλεξανδρίδου

Αλεξάνδρα

59170

Αμανατίδης

Ανδρόνικος

59287

Αναγνώστου

Ανδρέας

 

 

 

15.30 – 16.00

 

 

 

59156

Ανδρεάδης

Κωνσταντίνος

59663

Ασημάκη

Ζωή

59680

Ασίκης

Νικόλαος

60002

Βάντσια

Φλώρα Ελένη

59514

Βίτσα

Ανδρομάχη Μαρκέλλα

 

 

 

16.00 – 16.30

 

 

 

59634

Βογιατζή

Αριάδνη

59172

Βραχνάκη

Ειρήνη

59605

Γεωργίου

Κωνσταντίνος

59657

Γκουντούλια

Αικατερίνα

59224

Ευσταθίου

Όλγα-Μαρία

 

 

 

16.30 – 17.00

 

 

 

59221

Ζήση

Μαρία

59471

Ζορμπά

Αικατερίνη

59608

Ιακωβίδου

Νίκη

59609

Ιασωνίδου

Ανδριάνα

59222

Κατσαούνη

Ευτυχία

 

 

 

17.00 – 17.30

 

 

 

58949

Κορδή

Μαρία

59248

Κορομβόκη

Ελένη

59001

Κοτανίδου

Μαρία

59633

Κουκαρούδης

Χρήστος

59331

Κυβεντίδου

Αικατερίνη

 

 

 

17.30 – 18.00

 

 

 

58363

Κωσταρέλη

Μαρία Σοφία

59262

Κώστας

Χρήστος

58370

Λαδά

Βασιλική

58857

Λαζόπουλος

Ιωάννης

59665

Λαμπράκος

Δημήτριος

 

 

 

18.00 – 18.30

 

 

 

58696

Λειβαδάς

Γρηγόριος

58865

Λέννας

Θεόδωρος

59644

Λιάκα

Στέλλα

58640

Λιόντα

Χρυσούλα

59942

Λίτσου

Χριστίνα

 

 

 

18.30 – 19.00

 

 

59326

Μακρή

Αθανασία ΆλκηστηΧρυσάνθη

59647

Μάμαλη

Αικατερίνη

58881

Μικρού

Λυδία

58783

Μουμουλίδου

Μιχαέλα

58739

Μπέλλου

Μαρία

 

 

 

19.00 – 19.30

 

 

 

58531

Μπουτσικούδη

Ελένη

58970

Νόβα

Αλεξάνδρα

59357

Παγώνη

Πελαγία

59705

Παλαιοκαστρίτης

Παναγιώτης-Αλέξανδρος

59077

Παπαγεωργοπούλου

Έλλη

 

 

 

19.30 – 20.00

 

 

 

59343

Παπαγιάννη

Δέσποινα

59369

Παπαδογιάννη

Αικατερίνη

59362

Παπαδοπούλου

Εύα

59103

Παπαδοπούλου

Παρθένα Περσεφόνη

59348

Παπανικολάου

Αγγελική

 

 

 

20.00 – 20.30

 

 

 

59448

Παπανικολάου

Ηλίας

59360

Παυλάκου

Αικατερίνη

59528

Πέτρου

Αφροδίτη

59141

Ποντίκη

Μελπομένη

59491

Ράπτη

Ευαγγελία

 

 

 

20.30 – 21.00

 

 

 

59642

Σάλλας

Φώτιος

59395

ΣαμψωνίδουΜιχαηλίδου

Γεωργία

59397

Σαραφοπούλου

Φωτεινή-Σιμόν

59400

Σαφάροβα

Σοφία

59414

Σουβαλιώτη

Αικατερίνη

 

 

 

21.00 – 21.30

 

 

 

59433

Σούλα

Ιωάννα

59546

Σπηλιάδης

Δημήτριος

59645

Στεφανίδου

Αγγελική

59429

Ταμβάκη

Μαρία

59447

Τζήρου

ΧρυσάνθηΙωάννα

 

 

 

21.30 – 22.00

 

 

 

59459

Τουραλιά

Αγνή

59468

Τσεπελάκη

Μαντώ

57310

ΤΣΟΥΚΑ

ΜΑΡΙΑ

59467

Τσουμάνη

Στεφανία

59496

Υψηλοπούλου

Δέσποινα

 

 

 

22.00 – 22.30

 

 

 

59717

Χαρέλας

Αναστάσιος

59632

Χατζημιμίκου

Αλεξάνδρα

58814

Χριστοφαρή

Αικατερίνη